שירותי ייעוץ והדרכה

תדמית סטיילנג ואופנה, חולצות מכופתרות, איך לבחור את הלבוש המתאים.

Annie Friedman-AICI CIC, המרכז לתדמית מיתוג וקוד לבוש ובעלת הסמכה בינלאומית ליועצי תדמית –Association Image Consultants International וחברה בארגון הבינלאומי לדיפלומטיה וחדשנות,ISPD -הוקם על ידי אני פרידמן במטרה למנף את התחום במגוון אפיקים כגון תדמית, קוד לבוש, סטיילינג ואופנה תוך הקניית כלים מקצועיים יעילים וממוקדי מטרה המתאימים לעולם גלובלי עכשווי ומשתנה במגזר העסקי והציבורי.

בין אם בייעוץ אישי ובין הזמנת סדנה, הכשרה ואו הרצאה כחלק מתוכנית פיתוח מנהלים ,הידע, ערך המוסף והכלים הנרכשים והמועברים, הינם מבוססים על מחקרים, על ניהול ופיתוח מיתוג אישי ועסקי תוך מיקוד והשגת מטרות הפרט והארגון בזירה המקומית והבינלאומית.

שירותי ייעוץ והדרכות

בשיטותיה ובהנחייתה, אני פרידמן, מסייעת ברכישת ידע מקצועי ותכליתי, תוך הגברת נאמנות ושביעות רצון של לקוחות ויוצרת סביבת עבודה קלה, נעימה ומהנה יותר.

לקוחותיה, באים ממגוון תחומים והיקפי פעילות, החל מארגונים המבקשים לשדרג את תדמיתם והופעתם של העובדים בה, דרך חברות המבקשות להכשיר עובדים/משלחות במקצועות התדמית, המיתוג האישי, הסטיילינג העסקי ועד ללקוחות פרטיים המבקשים ללטש את תדמיתם האישית, העסקית, הייצוגית והמקצועית.

לקוחותיה רוכשים בהדרכותיה- ארגז כלים ממוקד מטרה, ידע מעשי ואפקטיבי והקניית ערך מוסף אישי, מקצועי ועסקי לתועלת ולהשגת מטרתם במהלך הקריירה- כל אחד בנקודת זמן ובתפקידו.

שירותי הייעוץ השונים מותאמים למטרות ולצרכים של קהלי היעד השונים.

אני פרידמן מעבירה את הידע שלה ומדברת בגובה העיניים ובדבריה מתובלים בהומור ובהקניית זווית ראיה אחרת על נושאים אקוטיים בתקשורת הוויזואלית של כל אחד ואחת חייבים לדעת על מנת שיוכלו להתקדם בעולם הקריירה העכשווית ובאתגרי העתיד.

שרותי המרכז לתדמית, מיתוג אישי וקוד לבוש 

ייעוץ תדמית ומיתוג אישי לאנשי עסקים ולאנשי ציבור

המשמעות של ניהול תדמית איכותית ואפקטיבית בקריירה של מוביל הדעה, נציג הציבור, המנהיג ו/או המנהל, הינה לעיתים קריטית ביכולתו להניע את סביבתו העסקית, הארגונית או המוסדית. על מנת שיוכל לקבל תוצאות רצויות עליו לנהל את התדמית שלו ולרכוש כלים שיעזרו לו לצלוח את המשימות, האתגרים והיעדים שהוא הקציב לעצמו? הבחירה בתדמית כריזמטית, ברמה הניהולית והייצוגית, מחייבת אותך המנהיג לענות על שאלה קריטית: האם התדמית שלך הינה הגרסה האופטימלית שלך ומשדרת Mega-מנהיגות?

התדמית שלך חשובה הרבה יותר ממה שניתן לתאר ומשפיעה באופן ישיר ועקיף על תפיסת העולם שלך, על תפיסתה של החברה עליך ובעיקר על המיתוג שלך!
מוזמנים לשוחח איתי על התדמית העתידית שלך שתפעל לטובתך ולהצלחתך!
הייעוץ ממוקד ומותאם לך באופן אישי וללוח הזמנים הצפוף והבלתי אפשרי שלך.

מפגשי ייעוץ התדמית האישית בהנחייתי, הינם ממוקדים ומרתקים בנושא חשיבות ההופעה ומיתוג האישי של מנהלים, צוותים מקצועיים ונותני שירותים בארגונים ובמגזרים השונים. קוד לבוש חשוב הוא עבור מקבלי החלטות ונותני השירות כאחד, קשור קשר אמיץ בין מיתוג הארגון, מיצובו בשוק ותדמית העובד בה.

סדנאות והדרכות במגוון תחומי התדמית למגזר העסקי והציבורי

הסדנאות וההדרכות מותאמים לארגונים, למוסדות ולחברות במגזר העסקי והציבורי, המבקשים לייצר הלימה בין תדמית הצוות הניהולי וצוות העובדים לבין תדמית וערכי הארגון. סדנאות ייחודיות בתחומי התדמית העסקית והייצוגית, מיתוג האישי, שפת גוף, תדמית והתקשורת ויזואלית, נהגים בינלאומיים והטמעת קוד לבוש עסקי וייצוגי. נתמקד בכללים ברורים, קלים להשמה ליצירת תדמית מרשימה ונכונה תוך הבנת המסרים הבלתי מילוליים של הלבוש ונסקור את סגנונות קוד הלבוש השונים במקומות העבודה.

ייעוץ אישי לליטוש התדמית של מנהיגות ומנהיגים

הטמעת קוד לבוש בארגון העסקי והציבורי

יותר ויותר ארגונים מאמצים את קוד הלבוש ומטמיעים אותם בארגונם. תהליך הליווי נעשה בכל רמות תפקידי הארגון תוך שימת לב לאינדיבידואל ולתפקידו, למעמדו ולסביבת עבודתו תוך התחשבות בעובד ובארגון תוך הלימה בין ערכי המוסד לבין העובד. בסופו של תהליך יוסכם קוד לבוש המתאים לארגון.

הכשרות וימי עיון כחלק מתוכניות פיתוח מנהלים וצוות עובדים

סדנאות וימי עיון כחלק מתוכניות לפיתוח והעצמה למנהלים ולצוות העובדים בחברות וארגונים כגון קוד לבוש, פרזנטציה, כגון קוד לבוש, נימוסים והליכות בעולם, שפת גוף, תקשורת וויזואלית, תרבות עסקית.

סדנאות סטיילינג לנשים, ערבי נשים, תכניות העצמה של מוסדות

סדנאות לנשים, לנערות, לאימהות ובנות, בנושא סטיילינג, העצמה, התאמת צבע ויצירת תדמית נאותה

התוצאות של הדרכות אלו, יגרמו לשיפור ההתנהלות האישית והמקצועית של המשתתפים
וישפיעו על תוצאות העסקיות של הארגון

  • ההרצאות, הסדנאות ההשתלמויות מותאמות לכל ארגון על פי אופיו ומטרותיו.
  • הסדנאות מלוות בהדגמה ובליווי מצגת עם תכנים מעודכנים ומבוססי מחקר.
  • הסדנאות וההדרכות הינן חווייתיות וממוקדות מטרה, תוך הקניית כלים מעשיים ועכשוויים.
  • ההדרכות והסדנאות מתאימות לקהל מעורב, לקהל מגדרי, לצוותי מנהלים ועובדים לכנסים, ימי עיון והשתלמויות מקצועיות.

סדנת סטיילינג מעשית לבעלות עסק ועצמאיות

* * * * * *

 * * * * * *

פנו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והזמנת הרצאה / סדנה ייחודית
ליצירת קשר, אני פרידמן, תדמית ואופנה.