הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות בתחום הסטיילינג, קוד לבוש, תדמית ואופנה, אני פרידמן.

הרצאות וסדנאות לארגונים, לחברות ולמוסדות ממשלתיים

ההרצאות והסדנאות בהנחיית אני פרידמן עוסקות בחשיבות ההופעה והתדמית האישית, המיתוג האישי, קוד הלבוש והסטיילינג לארגונים, מוסדות ציבוריים ומשרדים ממשלתיים.
ההרצאות והסדנאות מלוות במצגות עדכניות, מועברות בגובה העיניים תוך אינטראקציה ושיתוף הקהל.

ניתן להזמין את ההרצאות והסדנאות במגוון פורמטים:

סדנה במסגרת העשרה והכשרה לפיתוח מנהלים וכתוכניות הדרכה מקצועיות

הרצאות וסדנאות און ליין


"תדמית או תקרית"

סדנה "תדמית או תקרית" הינה סדנה ייחודית, מרתקת ופורצת גבולות בנושא התדמית, קוד הלבוש והתקשורת הוויזואלית בסדנה נקבל כלים לתדמית ייצוגית וציבורית בעולם עכשווי ומשתנה.
הסדנה מיועדת לארגונים ומוסדות ציבוריים וממשלתיים המבקשים להכשיר צוותים, לרכוש ידע וכלים מעשיים והבנת התרבות העסקית והייצוגית, המנהגים והנימוסים בארצות היעד או להכנת צוותים מקומיים הנפגשים ו/או המקבלים משלחות מחו"ל לכנסים, לעסקים ולאירועים ציבוריים.

אני פרידמן- יועצת תדמית מיתוג אישי וקוד לבוש

"לא על החליפה לבדה"

הסדנה "לא על החליפה לבדה" הינה סדנה המיועדת לארגונים, למוסדות ציבוריים וממשלתיים
ולחברות המבקשים ללטש את הנראות, הנוכחות, ההופעה והתדמית של צוות העובדים והמנהלים שלהם."5 המפתחות לתדמית מנצחת"

סדנת "5 המפתחות לתדמית מנצחת" הינה סדנה ממוקדת ומרתקת על הגורמים המשפיעים על התדמית וההופעה בזירה העסקית והייצוגית, נסקור את ההשלכות ונעלה את המודעות לחשיבות המסרים של התקשורת הוויזואלית תוך הקניית כלים ותובנות לבניית תדמית כריזמטית ומנצחת.
ההרצאה מבוססת על מחקרים בינלאומיים שנעשו בשנים האחרונות ומתאימה לארגונים, לחברות וכחלק מתוכניות הדרכה והשתלמויות וימי עיון. ההרצאות מותאמות לקהלי ולמגזרים השונים.


"הבחירה בידייך"

סדנת "הבחירה בידייך" הינה סדנה מרתקת על תדמית, מיתוג אישי וסטיילינג לנשים
במגוון התפקידים והמגזרים בארגונים ובחברות.
זוהי סדנה סופר מקצועית וחווייתית, המשלבת הומור, העצמה ותובנות מתוך ניסיון חיים אישי,
עסקי ובינלאומי, המעניקה כלים אפקטיביים הניתנים ליישום באופן מידי.תדמית ייצוגית לנותני שרות וטיפול

ההרצאה מיועדת לארגונים, למוסדות הטיפול השונים, בתי חולים, מרפאות וקופות החולים. בהרצאה נשוחח על חשיבות תדמיתם והופעתם של צוותי העובדים, המטפלים וצוותי הרפואה המשפיעים על איכות השרות ועל המטופלים. נסקור מהן השלכות והמסרים לגבי תפיסת המטופל על והמסרים, הערכים והתייחסות המוסד שבו הוא מטופל ובראש ובראשונה על אמון המטופל.


תדמית וקוד הלבוש בענף המלונאות

הדרכה והכשרה סופר מקצועית לצוותים, למנהלים ולעובדים בכל דרגות ולמגוון התפקידים בענף המלונאות. נסקור מהם הגורמים המשפיעים על איכות השרות ונקבל כלים לדיוק ולליטוש התדמית האישית והמקצועית. הדיוק והאיכות של ההופעה, הנראות והתקשורת הוויזואלית תורמים להלימה בין ערכי המוסד לבין צוות נותני השירותים, ומשפיעים על המוניטין והיוקרה של בתי המלון, המסעדות או מועדוני הספא.

סדנה למנהלי רשת מלונות דן בנושא קוד לבוש ייצוגי ועסקי - קינג דויד ירושליים

הרצאות וסדנאות לנוער

הרצאות וסדנאות לנוער בתחומי התדמית, מנהיגות וכריזמה, שפת הגוף, עמידה מול קהל, סטיילינג.
מיועד לתוכניות העשרה של מוסדות חינוכיים למגזרים שונים. המסרים המועברים דרך ההופעה והנוכחות שלנו השתקפותם והשלכתם על הביטחון והערך העצמי. הסדנאות מועברות בגובה העיניים, חווייתיים וכיפיים תוך הקפדה על ערכי החינוך ותשומת לב וכל תלמיד ותלמידה.תדמית ופרזנטיה למרצה

הדרכה והכשרה בתחום התדמית, המיתוג האישי, הנראות, הפרזנטציה, העמידה מול קהל וקוד הלבוש.
מיועד למרצים ולעוסקים בהדרכה. בהדרכה נדבר על העצמת תדמית המרצה ו/או המדריך, איך ניתן לשדר סמכותיות ומקצועיות על ידי הופעה נכונה וכריזמטית. נסקור את הגורמים להעלאת המודעות בנושא חשיבות המסרים המועברים בהופעה מול קהל.


תדמית עסקית וייצוגית בעידן הגלובלי

אנשי עסקים בעולם

הרצאה/ סדנה תכליתית ומרתקת בנושא חשיבות ההופעה והתדמית העסקית והייצוגית של מנהלים וצוותים מקצועיים הנוהגים, מטעם עבודתם, לנסוע לחו"ל לפגישות עסקיות.
תדמית וקוד לבוש העסקי אינם רק עניבה או חליפה אלא שפה בינלאומית הכוללת בתוכה נימוסים, הליכות, קודי לבוש והכרת נהגים בין תרבותיים. בעולם העסקים יש לתדמית חשיבות עצומה וכשהיא חיובית ומקנה יתרון ברור בכישורי ההתנהלות האישית והעסקית במו"מ ,פיתוח קשרים עסקיים והשגת יעדי הארגון.
אין ספק שידע, הכנה וידיעת התנהלות עסקית וייצוגית בין תרבותית תקל על תחושת הביטחון האישי ותמנע אי נעימויות שלעתים עלולים לחרוץ גורלן של מפגשים ומשאיים ומתנים חשובים. בין התכנים המועברים בסדנאות ו/או בייעוץ אישי פרטני המובנים לפי ארץ היעד.
למי מיועד השרות?
לאנשי עסקים המייצגים את עצמם ואת חברותם וארגונם במשימות בארץ ובחו"ל
למשלחות מטעם משרדים ממשלתיים וציבוריים|
לרילוקשיין


סדנה לחדר המורים

הרצאות לסגל המורים

סדנה להעצמת תדמית המורה – איך ניתן לשדר סמכותיות ומקצועיות על ידי הופעה נכונה ומעצימה להעברת מסרים חינוכיים ואפקטיביים. על הרושם הראשוני וחשיבות ההופעה החיצונית במקצועות ההוראה והפרזנטציה. חשיפת ארגז כלים לבניית הופעה ונוכחות מנצחת כלים לתכנון מלתחה פונקציונלית המותאמת לסגל המורים.